Struktura organizacyjna

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ekologii, naszych produktów, Farmy lub Fundacji. Pozostajemy także otwarci na wszelkie sugestie i pomysły na usprawnienia dotyczące zakupów. Będzie nam również bardzo miło, kiedy napiszesz tylko po to, by się przywitać.

Zarząd

Prezes Zarządu
Łukasz Gębka
lukaszgebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

Wiceprezes Zarządu
Olga Gębka
olgagebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

Prokurent
Katarzyna Chobenko
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział public relations

Dyrektor operacyjny
Dariusz Łuczak
dariusz.luczak@farmaswietokrzyska.pl

Rzecznik prasowy
Katarzyna Chobenko – tel. 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. administracji i komunikacji
Karolina Łata – tel. 508 658 681,
karolina.lata@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział produkcji

Dyrektor zakładu produkcyjnego
Luba Werbicka – tel. 785 585 666,
luba.werbicka@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik techniczny
Mariusz Antonkiewicz – tel. 665 910 645,
mariusz.antonkiewicz@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik zakładu produkcyjnego
Ernest Śmigielski
ernest.smigielski@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik produkcji rolnej
Ivan Mateiuk – tel. 518 807 608,

Kierownik zmiany
Luba Pohrybennik – tel. 782 260 300,

Kierownik zmiany
Wiesław Wesołowski – tel. 797 873 858,
wieslaw.wesolowski@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział przetwórni ekologicznej

Dyrektor produkcji ekologicznej
dr Beata Studzińska – tel. 504 162 793,
beata.studzinska@farmaswietokrzyska.pl

Koordynator przetwórni ekologicznej
Tomasz Lipka – tel. 518 673 828
tomasz.lipka@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik produkcji przetwórni ekologicznej
Beata Pietrzyk – tel. 508 986 381
beata.pietrzyk@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział jakości

Dyrektor ds. Jakości i Produkcji
Katarzyna Chobenko – tel. 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

Pełnomocnik ds. HACCP
Kinga Mazur – tel. 731 730 789,
kinga.mazur@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. jakości
Magdalena Tłuścik – tel. 519 488 579,
magdalena.tluscik@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. jakości
Paulina Serafin – tel. 508 785 583
paulina.serafin@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział handlowy

Dyrektor handlowy
Karol Gębka – tel. 782 270 200,
karol.gebka@farmaswietokrzyska.pl

Manager ds. sprzedaży
Aleksandra Kasprzyk – tel. 516 822 828,
aleksandra.kasprzyk@farmaswietokrzyska.pl

Manager ds. sprzedaży
Milena Nowak – tel. 780 088 044,
milena.nowak@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. sprzedaży detalicznej
Marlena Dymanowska-Machula – tel. 601 411 075,
marlena.machula@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. sprzedaży detalicznej
Diana Pońska – tel. 517 050 958,
diana.kosiela@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Karina Czerwińska – tel. 519 148 800
karina.czerwinska@farmaswietokrzyska.pl

Młodszy specjalista ds. sprzedaży detalicznej
Ewa Zalewska – tel. 501 810 043,
ewa.zalewska@farmaswietokrzyska.pl

Przedstawiciel handlowy
Daniel Zając – tel. 507 778 507
daniel.zajac@farmaswietokrzyska.pl

Przedstawiciel handlowy
Łukasz Stodulski – tel. 507 088 822
lukasz.stodulski@farmaswietokrzyska.pl

Dział administracyjno-księgowy

Księgowość
ksiegowosc@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. administracji
Milena Kowalska – tel. 519 393 505
milena.kowalska@farmaswietokrzyska.pl

Starszy specjalista ds. zaopatrzenia
Małgorzata Antonkiewicz – tel. 730 167 660,
malgorzata.wasik@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. kadr i płac
Monika Strużyńska – tel. 669 861 888,
monika.struzynska@farmaswietokrzyska.pl

Fakturzystka
Magdalena Łata – tel. 511 789 868,
magdalena.lata@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. administracji i komunikacji
Karolina Łata – tel. 508 658 681,
karolina.lata@farmaswietokrzyska.pl

Prawnik
Anna Soboń – tel. 508 658 856,
anna.sobon@farmaswietokrzyska.pl

Prawnik
Milena Karcz – tel. 799 093 889
milena.karcz@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział transportu

Kierownik ds. transportu i logistyki
Krzysztof Dudek – tel. 516 822 858,
krzysztof.dudek@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. transportu i logistyki
Klaudia Lipska – tel. 518 808 212,
klaudia.lipska@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. transportu i logistyki
Patrycja Szczepańska – tel. 797 842 988
patrycja.szczepanska@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. transportu i logistyki
Monika Kozińska – tel. 797 868 688
monika.kozinska@farmaswietokrzyska.pl