Olga Gębka

Przez dwadzieścia kilka lat wiodła życie zwykłego konsumenta, mając również przeciętną kondycję fizyczną – kilka nadprogramowych kilogramów, ciągłe zmęczenie, kiepskie samopoczucie. Przyszedł jednak moment przebudzenia. Radykalna zmiana diety i systematyczne ćwiczenia przyniosły oczekiwane rezultaty. Od 5 lat praktykuje bezglutenową dietę roślinną i uwielbia eksperymentować z przepisami, a swoim entuzjazmem zachęca innych do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych. Jej motto to: „Jedz na zdrowie!”. Miłośniczka ekologicznych i naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zodiakalny skorpion- uparty, ale za to konsekwentny :)

Łukasz Gębka

Wychowywał się w mieście, ale zawsze najlepiej czuł się blisko natury. Mając 9 lat wraz z rodzicami przeprowadził się na wieś. Po śmierci dziadka otrzymał w spadku kilka hektarów ziemi. Był wtedy uczniem szkoły średniej, mimo to postanowił zaryzykować i gospodarować na otrzymanym niewielkim kawałku ziemi. Nie było łatwo, wszystkiego uczył się od początku. W trakcie poznawania zasad uprawy warzyw i owoców uderzyła go ilość chemii stosowanej w gospodarstwach konwencjonalnych. Z głębokiego szacunku do ziemi i osób, które miały spożywać warzywa przez niego produkowane, postanowił zająć się uprawą ekologiczną. Wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej odpowiedniego traktowania ziemi, wzrastała także potrzeba zdrowego odżywiania. Dziś, warzywa i owoce od Łukasza są synonimem najwyższej jakości (co potwierdzają liczne testy).

Milena Lebiedzińska Okoń

Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Optymistycznie patrzy na to, co los jej przyniesie. Świat cyferek i rachunków towarzyszył jej od małego i z tym związała swoją przyszłość kończąc Uniwersytet Łódzki o kierunku Finanse i Rachunkowość. Do każdego zadania podchodzi sumiennie i ambitnie dopóki nie osiągnie oczekiwanego rezultatu. Analityczny umysł, cierpliwość i spokój pomagają jej w pracy i w rozwiązywaniu konfliktów. Kocha zwierzęta, dobry film i muzykę. Podróże, zwiedzanie i radość z obcowania z przyrodą pozwalają jej się oderwać od rutyny dnia codziennego.

Daniel Spina

Daniel urodził się w Włoszech. Pochodzi z ich słonecznej części, gdzie przeważają uprawy oliwek i winogron w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Z wykształcenia jest agronomem i od najmłodszych lat wspólnie z tatą pracował w rodzinnym gospodarstwie. Jako już dorosły mężczyzna opuścił południe swojego kraju i rozpoczął podróż po różnych zakątkach świata. Jest zwolennikiem zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Fascynuje go otaczająca nas przyroda, a jego pasją są podróże i sporty ekstremalne. Znak rozpoznawczy: pozytywne nastawienie i uśmiech :-)

Maria Gębka

Jej zadaniem jest dopilnowanie aby każda przygotowana na Farmie potrawa miała niepowtarzalny smak i aromat. Sumienna, bardzo pracowita osoba, która zaraża innych radością. Żyje w zgodzie z naturą. Jej pasją jest muzyka - realizuje się w ludowym zespole. Ponadto interesuje się ziołolecznictwem i medycyną naturalną. Jest przekonana, że na każde trapiące nas schorzenie odnajdziemy uzdrowienie w darach natury :-)

Małgorzata Antonkiewicz

Złota rączka w gospodarstwie. Energią mogłaby obdarować kilka osób. Niezastąpiona, niezawodna, bardzo pracowita, dobra dusza Farmy Świętokrzyskiej. To dzięki jej dobrej organizacji pracy wszystko jest zawsze "dopięte na ostatni guzik". Oczywistym jest, że najważniejsi są dla niej klienci, jednakże nigdy nie zapomina o ciężkiej pracy i poświęceniu pracowników. Jej życiową dewizą jest " Nie dbam o klienta, dbam o pracownika dzięki temu jestem pewna, że pracownik zadba o klienta." Mimo wielu obowiązków związanych z odpowiednim zarządzaniem kadrą pracowniczą Małgorzata nie zapomniała o poświęceniu czasu ogrodnictwie. Każde zasiane przez nią nasionko już na starcie zostaje obdarowane pozytywną energią, plewione, podlewane kiełkuje i rośnie w oczach, aby w pełnej okazałości móc trafić do Waszego domu.

Luba Werbicka

Zawsze uśmiechnięta, miła i chętna do pomocy. Bardzo pracowita. Dba o dobrą organizację pracy. Jej zadaniem jest również dopilnowanie, aby nasze warzywa były zawsze na czas zapakowane i dostarczone do klienta. Dzięki pracy na Farmie odkryła w sobie zamiłowanie do ogrodnictwa. Kocha zwierzęta, w szczególności koty.
Lubi podróżować i poznawać nowych ludzi.

Mariusz Antonkiewicz

Charakter buntownika i dusza anioła. Bardzo aktywny i szybki w działaniu, kocha pracę na roli. To dzięki zaangażowaniu Mariusza, którego zadaniem jest czuwanie nad plantacjami oraz prawidłowym rozwojem i wzrostem roślin, ich odżywianie i ochrona Farma Świętokrzyska może zaoferować Wam szeroki wybór ekologicznych warzyw. Mariusz i Małgorzata tworzą duet dla którego nie ma zadań niemożliwych do wykonania!

Jolanta Banach

Z zamiłowania do roślin ukończyła ogrodnictwo. Jest jak matka każdego najmniejszego plonu, który wyrasta z ziemi Farmy Świętokrzyskiej. To dzięki jej poświęceniu i pracy możemy zajadać się pysznymi i zdrowymi warzywami. Wolny czas najchętniej wykorzystuje na odpoczynek w towarzystwie najbliższych, najlepiej na łonie natury.

Aneta Otręba

To ona jest odpowiedzialna za każdą pięknie zapakowana paczkę, którą dostarczamy do naszych klientów. Wkłada w swoją pracę mnóstwo energii, czasu i całe serce. Kochająca matka, która każdą swoją wolna chwilę poświęca rodzinie. Uwielbia relaksować się przy dobrej książce i ulubionej muzyce.

Magdalena Łata

Magda jest naszym specjalistą od sprzedaży detalicznej. Bezpośrednio z nią kontaktują się klienci zarówno Ci zadowoleni z naszych usług jak i również Ci, których oczekiwaniom nie do końca sprostaliśmy ;-) To osoba bardzo ambitna i zawsze skora do pomocy. Nic nie jest jej straszne i każdy najmniejszy problem ekspresowo rozwiązuje. Jej pasją jest pokonywanie gór nie tylko na Farmie ;-) uwielbia górskie wspinaczki a zdobywanie kolejnych górskich szczytów daje jej mnóstwo satysfakcji i radości. Przygodę z ekologią zaczyna na Naszej Farmie jednak zdrowy tryb życia towarzyszył jej od zawsze.

Ewa Kwiatkowska

Niepoprawna optymistka, zawsze uśmiechnięta. Jestem osobą radosną i życzliwą. Zawsze chętnie służę pomocą innym. Stawiam sobie ambitne cele i dążę do ich realizacji. Dotrzymuję danego słowa. Cierpliwość, szczerość i tolerancja to moje cechy charakterystyczne. Jestem osobą komunikatywną i lubię rozmawiać z ludźmi. Praca z innymi daje mi poczucie spełnienia oraz dużą satysfakcję.

Sebastian Bellon

Sympatyczny, pełen energii do życia, zawsze chętny do pomocy . Jego cechą charakterystyczną jest uśmiech, którym potrafi zarazić największych smutasów. Staranność i zaangażowanie w powierzone mu zadania, pozwalają mu na dowiezienie towaru do naszych klientów zawsze na czas. ;-)

Krzysztof Dudek

Zawsze pogodny i punktualny. Lubi pracę z ludźmi i nie straszne mu żadne wyzwania. Jego mocne strony to : pomysłowość w rozwiązywaniu nagłych sytuacji kryzysowych oraz otwartość w kontaktach międzyludzkich. Lubi przebywać na łonie natury i aktywnie spędzać czas wolny z przyjaciółmi.

Barbara Romanowska

Pochodzi z Kędzierzyna-Koźla. Pół swojego życia spędziła na hali sportowej jako siatkarka. Co chwilę przeprowadzała się do innego miasta, by móc spełniać się jako sportowiec. W 2013 r. trafiła do Ostrowca Świętokrzyskiego i już tutaj została. Zakończyła przygodę z siatkówką, a rozpoczęła z Farmą Świętokrzyską. Będąc zawodniczką atakowała piłkę, a teraz role się odwróciły. Klienci atakują ją zamówieniami :)

Kinga Duszyńska

Geolog, która odkryła w sobie, że przygoda z Matką Ziemią nie musi ograniczać się do skał. Dlatego od wielu lat pogłębia wiedzę w zakresie dietetyki. Pasjonatka i propagatorka zdrowego stylu życia. W każdej dziedzinie życia szuka naturalnych rozwiązań. Motto życiowe: "Mały nawyk - duży wynik".

Beata Pietrzyk

Beata jest osobą spokojną, skromną a zarazem pracowitą. Po przeczytaniu książki „ droga do zdrowia” wiele lat temu Beata zmieniła nawyki żywieniowe i przeszła na weganizm odnajdując nową pasję w kompozycji dań. Zamiłowanie do gotowania jest wyczuwalne w każdym produkcie. Perfekcyjnie dopracowana receptura każdego produktu sprawia, że pobija serca najbardziej wymagających odbiorców. Nigdy nie brakuje jej pomysłów, swoje inspirację czerpię z książek oraz wartościowych programów telewizyjnych. Wolny czas poświęca rodzinnie. Jej hobby to fitness.

Aleksandra Kasprzyk

Uprzejma, opanowana i zawsze uśmiechnięta. Porzuciła księgowość i odkrywa się na nowo w bardziej dynamicznej pracy w roli managera ds. sprzedaży. Jej staranność, precyzja i umiejętność pracy z interesantami powoduje, że dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Swój wolny czas spędza zawsze aktywnie i nie lubi się nudzić. Kocha wędrówki po górach, jazdę na rowerze, zimą szaleje na desce snowboardowej, a w pochmurne dni szuka rozrywki tworząc rękodzieła i obdarowując nimi rodzinę i przyjaciół. Tkwi w niej szalona dusza artystki kochającej zwierzęta

Marlena Machula

Miła, sympatyczna, wesoła, jest duszą towarzystwa. Lubi ludzi i dlatego nie boi się rozmowy nawet z najtrudniejszymi klientami, zawsze służy pomocą i z chęcią doradza naszym klientom. Ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta co daje jej swobodę działania w sprzedaży detalicznej, którą zajmuje się w naszej firmie. Uwielbia wycieczki rowerowe i prace w przydomowym ogrodzie. Docenia każdą najmniejsza nawet roślinkę i zwierzę, głęboko wierzy w ich wartość dla Ziemi. Ceni sobie ognisko domowe i dlatego każdą wolną chwilę spędza z rodziną i ukochanym synem.

Diana Pońska

Jest osobą miłą i życzliwą. Chętnie pomaga innym. Kreatywna, artystyczna dusza administrująca social media Farmy Świętokrzyskiej.
Jej pasją są podróże. Uwielbia zwiedzać nowe miejsca, poznawać inne kultury. W zimę jeździ na nartach, latem zaś na rowerze. Prowadzi aktywny tryb życia, zdrowo się odżywia. Kocha gotować.