Olga Gębka

Przez dwadzieścia kilka lat wiodła życie zwykłego konsumenta, mając również przeciętną kondycję fizyczną – kilka nadprogramowych kilogramów, ciągłe zmęczenie, kiepskie samopoczucie. Przyszedł jednak moment przebudzenia. Radykalna zmiana diety i systematyczne ćwiczenia przyniosły oczekiwane rezultaty. Od 5 lat praktykuje bezglutenową dietę roślinną i uwielbia eksperymentować z przepisami, a swoim entuzjazmem zachęca innych do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych. Jej motto to: „Jedz na zdrowie!”. Miłośniczka ekologicznych i naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zodiakalny skorpion- uparty, ale za to konsekwentny :)

Łukasz Gębka

| 695 925 535

Wychowywał się w mieście, ale zawsze najlepiej czuł się blisko natury. Mając 9 lat wraz z rodzicami przeprowadził się na wieś. Po śmierci dziadka otrzymał w spadku kilka hektarów ziemi. Był wtedy uczniem szkoły średniej, mimo to postanowił zaryzykować i gospodarować na otrzymanym niewielkim kawałku ziemi. Nie było łatwo, wszystkiego uczył się od początku. W trakcie poznawania zasad uprawy warzyw i owoców uderzyła go ilość chemii stosowanej w gospodarstwach konwencjonalnych. Z głębokiego szacunku do ziemi i osób, które miały spożywać warzywa przez niego produkowane, postanowił zająć się uprawą ekologiczną. Wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej odpowiedniego traktowania ziemi, wzrastała także potrzeba zdrowego odżywiania. Dziś, warzywa i owoce od Łukasza są synonimem najwyższej jakości (co potwierdzają liczne testy).

Agnieszka Checiak

| 881 501 237

Agnieszka, to pozytywna osoba z wszechobecnym uśmiechem o dobrym sercu i silnym charakterze. Optymistka z bogatym bagażem doświadczeń, zawsze zmotywowana do działania, stworzona do poważnych zadań w biznesie. Specjalistka od realizacji zamówień hurtowych, gdzie liczy się czas, precyzja i profesjonalizm. Prywatnie szczęśliwa mama i miłośniczka spontanicznych podróży :)

Katarzyna Kraska

| 661 426 199

Od najmłodszych lat jej największą miłością były wszystkie stworzenia „małe i duże”. Empatia i przekonanie, że każdy ma prawo do godnego życia, również zwierzęta, były powodem do wyeliminowania mięsa z diety. Sposób odżywiania zmuszał ją do systematycznego poszerzania wiedzy w tym zakresie. Zawodowo od lat związana z branżą spożywczą. Posiada europejski certyfikat specjalisty ds. jakości żywności. Znajomość technologii produkcji żywności utwierdziła ją w przekonaniu, że dobra przyszłość dla każdego mieszkańca naszej planety, to dieta oparta wyłącznie na wegańskich produktach ekologicznych. Zdobywanie i poszerzanie wiedzy, tolerancja, wolność, szacunek z dużą dawką humoru i dystansu do samego siebie, to główne wartości którymi kieruje się w życiu. Jej zainteresowania to judaizm i historia żydów polskich :)

Katarzyna Sołtys

| 731 730 789

Pracowita, uparta i odważna. Jej pozytywne nastawienie, ciepło, uśmiech i otwartość sprawia, że „niemożliwe” staje się możliwym :) Pilnie nadzoruje produkcję, by każda kulinarna fantazja mogła być zrealizowana, a produkt był najwyższej jakości. Uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół oraz uczyć się nowych rzeczy, do których podchodzi z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Milena Lebiedzińska Okoń

| 661 967 837

Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Optymistycznie patrzy na to, co los jej przyniesie. Świat cyferek i rachunków towarzyszył jej od małego i z tym związała swoją przyszłość kończąc Uniwersytet Łódzki o kierunku Finanse i Rachunkowość. Do każdego zadania podchodzi sumiennie i ambitnie dopóki nie osiągnie oczekiwanego rezultatu. Analityczny umysł, cierpliwość i spokój pomagają jej w pracy i w rozwiązywaniu konfliktów. Kocha zwierzęta, dobry film i muzykę. Podróże, zwiedzanie i radość z obcowania z przyrodą pozwalają jej się oderwać od rutyny dnia codziennego.

Ewelina Szymula

| 661 967 859

Niepoprawna optymistka - stawiająca na nowoczesność i postęp. W swoim życiu staram się być twórcza i kreatywna. Jestem estetką. Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, jasnymi kolorami. Kocham modę, podróże, tematy kosmetyczne, uwielbiam gotować, interesuje mnie ekologia. Jestem wielką fanką kuchni roślinnej. Głęboko wierzę w to, że zdrowy styl życia i obserwacja swojego organizmu może uchronić nas przed wieloma problemami i bardzo poprawić nasze samopoczucie.

Wiesław Wesołowski

| 730 167 667

Pełen energii i pozytywnie nastawiony do życia człowiek, który przez ostatnie 10 lat pracował w Wlk. Brytanii jak manager w różnych sieciach sklepów detalicznych. Interesuje się zdrowym trybem życia, sztukami walki i piłką nożną.
Aktywnie uczęszcza na siłownię.

Daniel Spina

| 881 305 520

Daniel urodził się w Włoszech. Pochodzi z ich słonecznej części, gdzie przeważają uprawy oliwek i winogron w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Z wykształcenia jest agronomem i od najmłodszych lat wspólnie z tatą pracował w rodzinnym gospodarstwie. Jako już dorosły mężczyzna opuścił południe swojego kraju i rozpoczął podróż po różnych zakątkach świata. Jest zwolennikiem zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Fascynuje go otaczająca nas przyroda, a jego pasją są podróże i sporty ekstremalne. Znak rozpoznawczy: pozytywne nastawienie i uśmiech :-)

Maria Gębka

Jej zadaniem jest dopilnowanie aby każda przygotowana na Farmie potrawa miała niepowtarzalny smak i aromat. Sumienna, bardzo pracowita osoba, która zaraża innych radością. Żyje w zgodzie z naturą. Jej pasją jest muzyka - realizuje się w ludowym zespole. Ponadto interesuje się ziołolecznictwem i medycyną naturalną. Jest przekonana, że na każde trapiące nas schorzenie odnajdziemy uzdrowienie w darach natury :-)

Małgorzata Wąsik

| 730 167 660

Złota rączka w gospodarstwie. Energią mogłaby obdarować kilka osób. Niezastąpiona, niezawodna, bardzo pracowita, dobra dusza Farmy Świętokrzyskiej. To dzięki jej dobrej organizacji pracy wszystko jest zawsze "dopięte na ostatni guzik". Oczywistym jest, że najważniejsi są dla niej klienci, jednakże nigdy nie zapomina o ciężkiej pracy i poświęceniu pracowników. Jej życiową dewizą jest " Nie dbam o klienta, dbam o pracownika dzięki temu jestem pewna, że pracownik zadba o klienta." Mimo wielu obowiązków związanych z odpowiednim zarządzaniem kadrą pracowniczą Małgorzata nie zapomniała o poświęceniu czasu ogrodnictwie. Każde zasiane przez nią nasionko już na starcie zostaje obdarowane pozytywną energią, plewione, podlewane kiełkuje i rośnie w oczach, aby w pełnej okazałości móc trafić do Waszego domu.

Luba Werbicka

| 785 585 666

Zawsze uśmiechnięta, miła i chętna do pomocy. Bardzo pracowita. Dba o dobrą organizację pracy. Jej zadaniem jest również dopilnowanie, aby nasze warzywa były zawsze na czas zapakowane i dostarczone do klienta. Dzięki pracy na Farmie odkryła w sobie zamiłowanie do ogrodnictwa. Kocha zwierzęta, w szczególności koty.
Lubi podróżować i poznawać nowych ludzi.

Mariusz Antonkiewicz

| 665 910 645

Charakter buntownika i dusza anioła. Bardzo aktywny i szybki w działaniu, kocha pracę na roli. To dzięki zaangażowaniu Mariusza, którego zadaniem jest czuwanie nad plantacjami oraz prawidłowym rozwojem i wzrostem roślin, ich odżywianie i ochrona Farma Świętokrzyska może zaoferować Wam szeroki wybór ekologicznych warzyw. Mariusz i Małgorzata tworzą duet dla którego nie ma zadań niemożliwych do wykonania!

Jolanta Banach

Z zamiłowania do roślin ukończyła ogrodnictwo. Jest jak matka każdego najmniejszego plonu, który wyrasta z ziemi Farmy Świętokrzyskiej. To dzięki jej poświęceniu i pracy możemy zajadać się pysznymi i zdrowymi warzywami. Wolny czas najchętniej wykorzystuje na odpoczynek w towarzystwie najbliższych, najlepiej na łonie natury.

Marta Antonkiewicz

Charakteryzuje mnie wieczny optymizm i pozytywne nastawienie do otaczającego mnie świata. Uwielbiam spędzać swój wolny czas wraz z przyjaciółmi, najlepiej w towarzystwie zwierząt. Pasjonują mnie podróże i życie w zgodzie z naturą. Lubię swoja pracę i wkładam w nią dużo serca. Najważniejsi są dla mnie zadowoleni i uśmiechnięci klienci.

Aneta Stankiewicz

To ona jest odpowiedzialna za każdą pięknie zapakowana paczkę, którą dostarczamy do naszych klientów. Wkłada w swoją pracę mnóstwo energii, czasu i całe serce. Kochająca matka, która każdą swoją wolna chwilę poświęca rodzinie. Uwielbia relaksować się przy dobrej książce i ulubionej muzyce.

Magdalena Łata

Magda jest naszym specjalistą od sprzedaży detalicznej. Bezpośrednio z nią kontaktują się klienci zarówno Ci zadowoleni z naszych usług jak i również Ci, których oczekiwaniom nie do końca sprostaliśmy ;-) To osoba bardzo ambitna i zawsze skora do pomocy. Nic nie jest jej straszne i każdy najmniejszy problem ekspresowo rozwiązuje. Jej pasją jest pokonywanie gór nie tylko na Farmie ;-) uwielbia górskie wspinaczki a zdobywanie kolejnych górskich szczytów daje jej mnóstwo satysfakcji i radości. Przygodę z ekologią zaczyna na Naszej Farmie jednak zdrowy tryb życia towarzyszył jej od zawsze.

Beata Wisowska

Wychowalam się na wsi wśród zieleni i zwierząt. Jako dziecko, przyglądałam się jak rodzice prowadzą gospodarstwo ekologiczne. Na studia wyjechałam do Warszawy. Ostatecznie duże miasto okazało się zbyt przytłaczające i wróciłam do swojego raju, na wieś. Uwielbiam jeździć na rowerze ze znajomymi i godzinami spacerować brzegiem morza. Dokładność oraz skrupulatność pozwolą mi na zorganizowanie każdego eventu.

Katarzyna Dębakowska

Miłe usposobienie pozwala jej na niezachwiany kontakt z pracownikami, zarówno w sprawach służbowych, jak i prywatnych. Lubi pracę z ludźmi , każdą porażkę potrafi przekuć w sukces. Wolne chwile poświęca podróżom i czynnemu wypoczynkowi z najbliższymi.

Sebastian Bellon

Sympatyczny, pełen energii do życia, zawsze chętny do pomocy . Jego cechą charakterystyczną jest uśmiech, którym potrafi zarazić największych smutasów. Staranność i zaangażowanie w powierzone mu zadania, pozwalają mu na dowiezienie towaru do naszych klientów zawsze na czas. ;-)

Krzysztof Dudek

Zawsze pogodny i punktualny. Lubi pracę z ludźmi i nie straszne mu żadne wyzwania. Szybko i bezpiecznie dowiezie towar do naszych klientów w każdy zakątek Polski. Jego mocne strony to : pomysłowość w rozwiązywaniu nagłych sytuacji kryzysowych oraz otwartość w kontaktach międzyludzkich. Lubi przebywać na łonie natury i aktywnie spędzać czas wolny z przyjaciółmi.

Iwona Sobólska

Uwielbia gotować, ma wyczucie smaku i zmysł kulinarny. Jej zadaniem jest pomoc w przygotowywaniu przetworów i dbanie o to, aby zadowolić podniebienia najbardziej wymagających klientów. Na co dzień interesuje się wizażem. Zawsze uśmiechnięta i pogodna.

Barbara Romanowska

Pochodzi z Kędzierzyna-Koźla. Pół swojego życia spędziła na hali sportowej jako siatkarka. Co chwilę przeprowadzała się do innego miasta, by móc spełniać się jako sportowiec. W 2013 r. trafiła do Ostrowca Świętokrzyskiego i już tutaj została. Zakończyła przygodę z siatkówką, a rozpoczęła z Farmą Świętokrzyską. Będąc zawodniczką atakowała piłkę, a teraz role się odwróciły. Klienci atakują ją zamówieniami :)

Kinga Duszyńska

Geolog, która odkryła w sobie, że przygoda z Matką Ziemią nie musi ograniczać się do skał. Dlatego od wielu lat pogłębia wiedzę w zakresie dietetyki. Pasjonatka i propagatorka zdrowego stylu życia. W każdej dziedzinie życia szuka naturalnych rozwiązań. Motto życiowe: "Mały nawyk - duży wynik".