Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ekologii, naszych produktów, Farmy lub Fundacji. Pozostajemy także otwarci na wszelkie sugestie i pomysły na usprawnienia dotyczące zakupów. Będzie nam również bardzo miło, kiedy napiszesz tylko po to, by się przywitać.

Zarząd

Prezes Zarządu Łukasz Gębka
lukaszgebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

Wiceprezes Zarządu Olga Gębka
olgagebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

Prokurent Agnieszka Checiak
agnieszka@farmaswietokrzyska.pl

Prokurent Katarzyna Kraska
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział public relations

Dyrektor operacyjny Dariusz Łuczak
dariusz.luczak@farmaswietokrzyska.pl

Rzecznik prasowy Katarzyna Kraska – tel. 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. marketingu Diana Kosiela – tel. 517 050 958,
diana.kosiela@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział produkcji

Dyrektor zakładu produkcyjnego Luba Werbicka – tel. 785 585 666,
luba.werbicka@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik techniczny Mariusz Antonkiewicz – tel. 665 910 645,
mariusz.antonkiewicz@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik produkcji Ivan Mateiuk – tel. 518 807 608,

Kierownik produkcji Luba Pohrybennik – tel. 782 260 300,

 

Dział przetwórni ekologicznej

Dyrektor produkcji ekologicznej dr Beata Studzińska – tel. 504 162 793,
beata.studzinska@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik produkcji przetwórni ekologicznej Beata Pietrzyk
beata.pietrzyk@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział jakości

Dyrektor ds. Jakości i Produkcji Katarzyna Kraska – tel. 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. jakości Kinga Mazur – tel. 731 730 789,
kinga.mazur@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział handlowy

Dyrektor handlowy Karol Gębka – tel. 782 270 200,
karol.gebka@farmaswietokrzyska.pl

Manager ds. sprzedaży Aleksandra Kasprzyk – tel. 516 822 828,
aleksandra.kasprzyk@farmaswietokrzyska.pl

Manager ds. sprzedaży Iga Abram – tel. 730 167 667,
iga.abram@farmaswietokrzyska.pl

Koordynator sprzedaży rynku specjalistycznego Justyna Grobelska – tel. 501 810 043,
justyna.grobelska@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. sprzedaży detalicznej Marlena Dymanowska-Machula – tel. 601 411 075,
marlena.machula@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział administracyjno-księgowy

Dyrektor finansowy Agnieszka Checiak
agnieszka@farmaswietokrzyska.pl

Główna księgowa Milena Lebiedzińska-Okoń – tel. 661 967 837,
milena.l.o@farmaswietokrzyska.pl

Księgowa Ewa Kwiatkowska-Pawlik – tel. 669 862 888,
ewa.kwiatkowska-pawlik@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik administracyjno – biurowy Ewelina Szymula – tel. 661 967 859,
ewelina.szymula@farmaswietokrzyska.pl

Starszy specjalista ds. zaopatrzenia Małgorzata Antonkiewicz – tel. 730 167 660,
malgorzata.wasik@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. kadr i płac Agata Pietras – tel. 669 861 888,
agata.pietras@farmaswietokrzyska.pl

Fakturzystka Magdalena Łata – tel. 511 789 868,
magdalena.lata@farmaswietokrzyska.pl

 

Dział transportu

Kierownik ds. transportu i logistyki Krzysztof Dudek – tel. 516 822 858,
krzysztof.dudek@farmaswietokrzyska.pl

Specjalista ds. transportu i logistyki Klaudia Lipska – tel. 518 808 212,
klaudia.lipska@farmaswietokrzyska.pl