Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ekologii, naszych produktów, Farmy lub Fundacji. Pozostajemy także otwarci na wszelkie sugestie i pomysły na usprawnienia dotyczące zakupów. Będzie nam również bardzo miło, kiedy napiszesz tylko po to, by się przywitać.

 

Dział jakości

 

Manager ds. Jakości i Produkcji

Katarzyna Kraska – 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl

Rzeczoznawca jakości produktów

Katarzyna Sołtys – 731 730 789,
katarzyna.soltys@farmaswietokrzyska.pl


Dział handlowy

 

Dyrektor administracyjno-handlowy

Agnieszka Checiak – 881 501 237
agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
farma-swietokrzyska-eng

Kierownik Działu Sprzedaży

Ewelina Szymula – 661 967 859,
ewelina.szymula@farmaswietokrzyska.pl
farma-swietokrzyska2

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

Wiesław Wesołowski – 730 167 667,
wwesolowski@farmaswietokrzyska.pl
live:wwesolowski_4

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

Anna Kozakiewicz – 601 411 075,
anna.kozakiewicz@farmaswietokrzyska.pl
farma-swietokrzyska-weekend

Handlowiec

Łukasz Gębka – 695 925 535,
farmaswietokrzyska@gmail.com
lukasz.gebka1

ODDZIAŁ KIELCE

(sprzedaż detaliczna)
Katarzyna Dudek – 697 774 251,
kasia@farmaswietokrzyska.pl

ODDZIAŁ WROCŁAW

(sprzedaż detaliczna)
Joanna Zuber,
wroclaw@farmaswietokrzyska.pl


Technolog produkcji

Aleksandra Gębka – 533 027 093,
aleksandra.gebka@farmaswietokrzyska.pl
live:5d4151e06e6cf3bc

Specjalista ds. transportu i logistyki

Kamil Dunal – 505 379 632,
kamil.dunal@farmaswietorzyska.pl
live:cdd075886b6102ac

Organizacja targów i eventów

Anna Kozakiewicz – 601 411 075,
anna.kozakiewicz@farmaswietokrzyska.pl
farma-swietokrzyska-weekend


Główny kierownik

Małgorzata Wąsik– 730 167 660,
malgorzata.wasik@farmaswietokrzyska.pl
live:malgorzata.wasik_1

Kierownicy zmiany

Luba Werbicka – 785 585 666,
luba.werbicka@farmaswietokrzyska.pl
live:7fb8af1b64059b2e

Grażyna

Luba Pochrybennik

Kierownik produkcji rolnej

Mariusz Antonkiewicz – 665 910 645,
mariusz.antonkiewicz@farmaswietokrzyska.pl

Pakownia

Marta Antonkiewicz – 731 234 190,
Aneta Stankiewicz – 695 042 443,


ZARZĄD

Olga Gębka – olgagebka.farmaswietokrzyska@gmail.com
Katarzyna Kraska – 661 426 199, katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
Agnieszka Checiak – 881 501 237, agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
Łukasz Gębka – 695 925 535, lukaszgebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Milena Lebiedzińska Okoń – kom. 661 967 837,
milena.l.o@farmaswietokrzyska.pl

Podziel się...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page