Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ekologii, naszych produktów, Farmy lub Fundacji. Pozostajemy także otwarci na wszelkie sugestie i pomysły na usprawnienia dotyczące zakupów. Będzie nam również bardzo miło, kiedy napiszesz tylko po to, by się przywitać.

 

Dział jakości

 

Dyrektor ds. Jakości i Produkcji

Katarzyna Kraska – 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
skype: katarzyna.kraska_1

Specjalista ds. jakości

Kinga Mazur – 731 730 789,
kinga.mazur@farmaswietokrzyska.pl


Dział handlowy

Dyrektor handlowy

Karol Gębka – 782 270 200
karol.gebka@farmaswietokrzyska.pl
Skype: karol.gebka_2

Koordynator sprzedaży

Justyna Grobelska – 501 810 043,
justyna.grobelska@farmaswietokrzyska.pl

Fakturzystka

Magdalena Łata – 511 789 868,
magdalena.lata@farmaswietokrzyska.pl
skype: poczta@farmaswietokrzyska.pl

Manager sprzedaży

Aleksandra Kasprzyk – 516 822 828
aleksandra.kasprzyk@farmaswietokrzyska.pl

Manager ds. sprzedaży

Iga Abram – 730 167 667
iga.abram@farmaswietokrzyska.pl

Młodszy specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

Marlena Dymanowska-Machula – 601 411 075,
mailto:marlena.machula@farmaswietokrzyska.pl


Dział administracyjny

Kierownik administracyjno – biurowy

Ewelina Szymula – 661 967 859,
ewelina.szymula@farmaswietokrzyska.pl
skype: farma-swietokrzyska2


Dział produkcji ekologicznej

 

Dyrektor produkcji ekologicznej

Dr Beata Studzińska
beata.studzinska@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik produkcji przetwórni ekologicznej

Beata Pietrzyk
beata.pietrzyk@farmaswietokrzyska.pl


Dział księgowości

Główna księgowa

Milena Lebiedzińska Okoń – 661 967 837,
milena.l.o@farmaswietokrzyska.pl
skype: farmaswietokrzyska-milena

Księgowa

Ewa Kwiatkowska – Pawlik – 669 862 888
skype: Ewa Kwiatkowska-Pawlik (Farma)

Kadry

Dariusz Łuczak – dariusz.luczak@farmaswietokrzyska.pl
Agata Pietras – agata.pietras@farmaswietokrzyska.pl

Dyrektor Finansowy

Agnieszka Checiak
agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
skype: farma-swietokrzyska-eng


Dział transportu

Kierownik ds. transportu i logistyki

Krzysztof Dudek – 516 822 858
krzysztof.dudek@farmaswietokrzyska.pl
Skype: Krzysztof Dudek

Specjalista ds. transportu i logistyki

Klaudia Lipska – 518 808 212
klaudia.lipska@farmaswietokrzyska.pl


Główni kierownicy:

Specjalista ds. zaopatrzenia

Małgorzata Antonkiewicz – 730 167 660,
malgorzata.wasik@farmaswietokrzyska.pl

skype: live:malgorzata.wasik_1

Kierownik techniczny

Mariusz Antonkiewicz – 665 910 645,

mariusz.antonkiewicz@farmaswietokrzyska.pl


Dyrektor zakładu produkcyjnego

Luba Werbicka – 785 585 666,

luba.werbicka@farmaswietokrzyska.pl
skype: live:7fb8af1b64059b2e

Kierownicy produkcji:

Paweł Duda
Luba Pohrybennik


Specjalista ds. marketingu

Diana Kosiela – 517 050 958
diana.kosiela@farmaswietokrzyska.pl

ZARZĄD

Wiceprezes: Olga Gębka – olgagebka.farmaswietokrzyska@gmail.com
Prokurent: Katarzyna Kraska – 661 426 199, katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
Prokurent: Agnieszka Checiak – 881 501 237, agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
Prezes: Łukasz Gębka – 695 925 535, lukaszgebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

 

Rzecznik prasowy

Katarzyna Kraska – 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
skype: katarzyna.kraska_1