Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ekologii, naszych produktów, Farmy lub Fundacji. Pozostajemy także otwarci na wszelkie sugestie i pomysły na usprawnienia dotyczące zakupów. Będzie nam również bardzo miło, kiedy napiszesz tylko po to, by się przywitać.

 

Dział jakości

 

Manager ds. Jakości i Produkcji

Katarzyna Kraska – 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
skype: katarzyna.kraska_1


Dział handlowy

Dyrektor administracyjno-handlowy

Agnieszka Checiak – 881 501 237
agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
skype: farma-swietokrzyska-eng

Kierownik działu handlowego

Karol Gębka – 782-270-200
karol.gebka@farmaswietokrzyska.pl
Skype: karol.gebka_2

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

Magdalena Łata – 601 411 075,
poczta@farmaswietokrzyska.pl
skype: poczta@farmaswietokrzyska.pl

Dział administracyjny

Dyrektor administracyjno-handlowy

Agnieszka Checiak – 881 501 237
agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
skype: farma-swietokrzyska-eng

Kierownik administracyjno – biurowy

Ewelina Szymula – 661 967 859,
ewelina.szymula@farmaswietokrzyska.pl
skype: farma-swietokrzyska2


Dział księgowości

Główna księgowa

Milena Lebiedzińska Okoń – 661 967 837,
milena.l.o@farmaswietokrzyska.pl
skype: farmaswietokrzyska-milena

Księgowa

Ewa Kwiatkowska – Pawlik – 669-862-888
skype: Ewa Kwiatkowska-Pawlik (Farma)

Kadry

Katarzyna Dębakowska – 669-861-888
skype: Katarzyna Dębakowska


Dział transportu

Kierownik ds. transportu i logistyki

Krzysztof Dudek – 535 221 482
krzysztof.dudek@farmaswietokrzyska.pl
Skype: Krzysztof Dudek

Specjalista ds. transportu i logistyki

Iga Abram – 730 167 667,
iga.abram@farmaswietokrzyska.pl
Skype: Iga Abram

Transport

Sebastian Bellon – 733 900 994
Krzysztof Dudek


Główni kierownicy:

Kierownik działu technicznego

Małgorzata Antonkiewicz – 730 167 660,
malgorzata.wasik@farmaswietokrzyska.pl
skype: live:malgorzata.wasik_1

Kierownik produkcji rolnej

Mariusz Antonkiewicz – 665 910 645,
mariusz.antonkiewicz@farmaswietokrzyska.pl

Kierownik zarządzania zasobami ludzkimi

Luba Werbicka – 785 585 666,
luba.werbicka@farmaswietokrzyska.pl
skype: live:7fb8af1b64059b2e

Pakownia

Marta Antonkiewicz,
Aneta Otręba,
Luba Pohrybennik,
Masza Łukajczuk,
Grażyna Mazurkiewicz


Przetwórnia

Beata Pietrzyk – beata.pietrzyk@farmaswietokrzyska.pl


ZARZĄD

Olga Gębka – olgagebka.farmaswietokrzyska@gmail.com
Katarzyna Kraska – 661 426 199, katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
Agnieszka Checiak – 881 501 237, agnieszka@farmaswietokrzyska.pl
Łukasz Gębka – 695 925 535, lukaszgebka.farmaswietokrzyska@gmail.com

 

Rzecznik prasowy

Katarzyna Kraska – 661 426 199,
katarzyna.kraska@farmaswietokrzyska.pl
skype: katarzyna.kraska_1